
«FORTIS» (з латинського) – міцний, сильний, хоробрий. Ці слова відповідають програмі проекту, учасники якого залишають віртуальну реальність електронних ігор та приймають виклик випробувати свій характер та набути справжньої мужності, здобути практичні навички та підвищити витривалість!
«BOOT CAMP» (термін з військової історії) – тренувальний табір із суворою дисципліною.
У нашому ігровому світі діти-«новобранці» розподіляються по командам - «взводам» та знайомляться зі своїми вожатими-«сержантами». Проходять «курс молодого бійця», де навчаються армійським премудростям та готуються до «присяги». Після урочистої присяги всі стають рівними один перед одним рядовими. Учасники занурюються в екстремальну атмосферу, де більше немає можливості лінуватися та бездіяти! Вони пробують нове, розкривають свій потенціал і стають сильнішими, долаючи труднощі.
Від світанку до заходу сонця «бійці» в постійній активності: стріляють в тирі, практикують командну взаємодію, навчаються домедичній допомозі, відпрацьовуюсь стройову виправку, ходять в наряди, роблять марш-кидки, долають смугу перешкод, вивчаюсь бойові мистецтва , вдосконалюють фізичну підготовку, розважаються на екстремальних атракціонах, опановують мотузкові вузли, змагаються у спортивних іграх. Дисципліновані отримують відзнаки та військові «звання» й мають змогу стати командирами.


Згадуємо себе дітьми – ми були фізично розвинені та рідко хворіли, бо проводили багато часу на свіжому повітрі та весь час були в активному русі, постійно вигадували щось нове! Ми рівнялись на старших, які були для нас беззаперечним авторитетом.
Тепер ми вже дорослі, але, як і раніше, не сидимо вдома. Ми сплавляємося по річці та досліджуємо печери, ходимо в гори та підкорюємо скелі, займаємося спортом та змагаємось, ведемо здоровий, наповнений пригодами спосіб життя.
Сьогодні головна цінність підлітків – це гаджет із доступом до інтернету. Діти ліниві та малоактивні, пригоди їм не цікаві. Авторитет здобувають «лайками», заради яких вони готові на все, моральність відсутня. Потрапляючи в реальний світ без практичних життєвих вмінь, діти стикаються з труднощами та включають «захист» у вигляді образ та приниження слабких, замикаються у собі та ховаються за масками у соц.мережах.



НАШІ ЦІЛІ:
-
заміна «online-життя» на активний відпочинок, пригоди та живе спілкування;
-
сприяння моральному та фізичному вдосконаленню;
-
формування самостійності, дисципліни, відповідальності;
-
прищеплювання позитивного мислення та доброти;
-
виховання терпимості та допомоги один одному;
-
розвиток комунікації та лідерства.
